Dron Pakiet Standard

Tworzę profesjonalne zdjęcia z powietrza z wykorzystaniem drona. Opieram się na doświadczeniu i badaniu potrzeb klienta. Wiem jak wykorzystać potencjał drona i ujęć z powietrza w produkcji zdjęciowej. 

Wirtualne chodzenie po wnętrzu lub oglądanie zdjęć z ziemi nie zaspakaja już ciekawości potencjalnych klientów. Musisz pokazać coś więcej! Zdjęcia z drona pokazują inną perspektywę i gwarantują niesamowite ujęcia. Efekt produkcji zdjęciowej zapada długo w pamięci i będzie skutecznym narzędziem reklamowym i promocyjnym.

Bliskość jeziora lub lasu, dostępność obiektów użytkowych czy pokazać, że znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta. Możesz pokazać rozległy obszar nieruchomości, lub jak jest zintegrowany ze społecznością lub niewiarygodnie prywatny i schowany w lesie.

Wzbogać swoją ofertę sprzedaży o wysokiej jakości zdjęcia z powietrza, zaprezentuj piękno okolicy.

Dobre ujęcie z lotu ptaka pozwala uchwycić w kadrze świat z zupełnie innej perspektywy i często odkrywa niewidoczne wcześniej atuty tego, co chcesz pokazać w ramach zdjęć biznesowych, produkcji promocyjnej i reklamowej.

Ostatecznie otrzymujesz:

  • wynajem drona, sprzętu fotograficznego, pilota UAVO i operatora kamery,
  • fotografie wykonane w wysokiej rozdzielczości 4K w formacie JPG + RAW,
  • pełne prawa autorskie,
  • zdjęcia do pobrania 
  • dojazd do klienta do 30 km gratis od biura w Sopocie , dalej wg indywidualnych ustaleń.

 

Przewiń do góry