Facebook 360 stopni

CZYM JEST FACEBOOK 360?

Dzięki Facebook 360 stopni możesz w nowatorski i wciągający sposób dzielić się z fanami interaktywnymi historiami, miejscami i doświadczeniami.

Publikowane panoramy 360 stopni wyniosą marketing Twojej firmy na kolejny poziom. Fani z łatwością odkryją treści dzięki specjalnej ikonie 360 informującej o interaktywności a coraz bardziej popularne gogle VR sprawią, że firma będzie w czołówce wyścigu technologicznego.

Zdjęcia Facebook 360 stopni są widoczne w News Feedzie i można je ogladać również na okularach wirtualnej rzeczywistości Gear Vr oraz Oculurs Rift w aplikacji Oculus 360 Photos. Oglądanie filmów sferycznych na telefonie jest czystą przyjemnością. Wykorzystując zawarte w telefonie czujniki, możemy przesuwać telefon w lewo, w prawo, do góry czy na dół i czuć się tak, jakbyśmy byli w danym miejscu i ruszali głową.

Firmy wykorzystują technologię filmów 360 na wiele różnych sposobów. Technologia umożliwia nam przedstawienie naszych produktów i usług w zupełnie nowy sposób, a dodatkowo daje możliwość wejścia z nim w taką interakcję. Wykorzystując w swojej komunikacji zdjęcia panoramiczne – pokazujemy dodatkowe informacje o produktach. Zainteresowany użytkownik może kliknąć i przesunąć grafikę w prawo lub w lewo, aby dowiedzieć się więcej.

Zdjęcia 360 można wykorzystać nie tylko do fotografii produktowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić zdjęcie tego typu np. w oparciu o Google Street View. Dzięki temu np. oferując nieruchomość na sprzedaż będziesz mógł wstawić do oferty profesjonalne zdjęcia okolicy. Oprócz tak oczywistych rzeczy jak ułatwienie odnalezienia firmy/miejsca przez kontrahenta równie ważne jest to, że np. kupujący mieszkanie może obejrzeć okolicę – co ważne z takiej perspektywy jaką mu pokażemy.

Pełnię wrażeń i emocji, które może dostarczyć technologia sferycznych materiałów, zapewnią specjalne okulary do wirtualnej rzeczywistości (VR), które umożliwiają oglądanie wideo 360 czy zdjęć 360.

Wirtualne spacery, zdjęcia oraz filmy z drona. Przenieś marketing swojego biznesu na wyższy level Sprawdź specjalną ofertę na www.zatokapomyslow.eu

Publiée par Zatoka Pomysłów sur Dimanche 9 juin 2019

Zatoka Pomysłów z demonami prędkości w Stocznia Cesarska

Publiée par Zatoka Pomysłów sur Mercredi 8 juillet 2020

Dla takich widoków warto wcześnie wstać z łóżka 😉 Zatoka Pomysłów jest w mieście Sopot. #stayhealthy #dron #wirtualnespacery #360stopni

Publiée par Zatoka Pomysłów sur Vendredi 29 mai 2020

Wschód słońca z Zatoka Pomysłów w Molo Gdynia-Orłowo #zatokapomyslow #beachlife #sunrise #sunrisephotography #dronephotography #drone #dronephoto #dronelife #Gdyniazobacz więcej na: https://zatokapomyslow.eu/

Publiée par Zatoka Pomysłów sur Mercredi 10 juin 2020

Zachód słońca nad plażą w Ustce Bałtyk w obiektywie #beachlife #beach #ustka #dronephotography #dron #dronelife…

Publiée par Zatoka Pomysłów sur Samedi 27 juin 2020

Przewiń do góry