Wesele VR – fotografia ślubna

Wirtualna pamiątka ze ślubu

Wesele VRnajpiękniejsze chwile utrwalone w technologii wirtualnej rzeczywistości.  To niesamowity prezent ślubny, podróż w czasie w którą zabierzesz swoich najbliższych. Fotograf ślubny z nowatorskim podejściem do fotografii weselnej. Dzięki mojej usłudze wystarczy, że w przyszłości założycie gogle VR i ponownie pojawicie się na uroczystości ślubnej. 

Fotograf ślubny z pasją i nowatorskim podejściem do fotografii weselnej przedstawia wyjątkowy prezent ślubny.

Zdjęcia sferyczne w technologii 360 stopni wykonane z drona i aparatów na ziemi, połączone ze sobą tworzą wirtualną wycieczkę.  Za pomocą gogli VR, mamy możliwość przeniesienia się w inną przestrzeń a dzięki zastosowanej technologii za kilkadziesiąt lat w pełni doświadczysz szczęścia zarejestrowanego tego dnia. Naturalne i pełne emocji zdjęcia, nadal będą Was wzruszać dzięki zarejestrowaniu ślubu w wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualna rzeczywistość przeniesie Was:

  • do domu rodzinnego, gdzie najbliższe Wam osoby pomagały w przygotowaniach
  • do kościoła, w którym padły słowa małżeńskiej przysięgi,
  • do wnętrza samochodu, którym podróżowaliście,
  • na salę weselną, gdzie huczna zabawa trwała do białego rana.

Szukasz  fotografa na ślub, wesele, sesję narzeczeńską i plenerową? W ramach mojej oferty otrzymasz reportaż ślubny nagrany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Dynamiczne, pełne emocji i kolorowe zdjęcia ślubne,  najważniejsze chwile zatrzymane w spontanicznych ujęciach.

W ramach wirtualnego spaceru po weselu otrzymasz :

PANORAMY 360° – zdjęcia sferyczne w technologii 360 stopni wykonane z drona i aparatów na ziemi, które połączone ze sobą tworzą wirtualną wycieczkę – ślub w wirtualnej rzeczywistości
FILMY 360° – najważniejsze chwile zarejestrowane w technologii 360 stopni dołączone do wirtualnej pocztówki z wesela.
FOTO-VIDEO – pakiet fotografii i filmów dołączonych w formie galerii do wirtualnej pocztówki.

Reportaże ślubne poprzedzone są minimum jednym spotkaniem, podczas którego rozmawiamy o Waszej wizji ślubu, jego stylu, temacie przewodnim, Waszych wyobrażeniach o zdjęciach, ważnych dla Was osobach. Jeśli potrzebujecie rady chętnie Wam podpowiem, gdzie szukać inspiracji. W razie wątpliwości spotkamy się ponownie, zawsze jestem do Waszej dyspozycji- wiem, że musicie czuć się bezpiecznie w tym najważniejszym dla Was dniu.

Jeśli chcecie o coś zapytać piszcie lub dzwońcie, razem stworzymy Waszą piękną historię.

Marek Krzemiński